2012

8/1, Vattenshowen, kl.15.15, Håslöv (Bygdegården)
*21/1, Småttingarnas show, kl.11.00, Nyhamnsläge (Biblioteket)
*30/1, Vattenshowen, kl.10.00, Veberöd (Veberöds fritid)
*12/2, Kompisshowen, kl.15.00, Malmö (St Tomasgården)
*13/2, Småttingarnas show, kl.13.00, Jonstorp (Biblioteket)
*21/2, Kompisshowen, kl.10.00, Jönköping
*21/2, Kompisshowen, kl.11.00, Jönköping
*21/2, Kompisshowen, kl. 9.00, Jönköping
*22/2, Kompisshowen, kl. 9.00, Jönköping (Kulturhuset)
*22/2, Kompisshowen, kl.10.00, Jönköping (Kulturhuset)
*22/2, Kompisshowen, kl.11.00, Jönköping (Kulturhuset)
*26/2, Lilla Spökshowen, kl.14.30, Ystad (Ystad Teater)
*26/2, Lilla Spökshowen, kl.13.00, Ystad (Ystad Teater)
*3/3, Barn i världen-showen, kl.14.30, Helsingborg (Stadsbiblioteket)
*3/3, Barn i världen-showen, kl.13.30, Helsingborg (Stadsbiblioteket)
10/3, Vattenshowen, kl.13.00, Hörby (biblioteket)
18/3, Vattenshowen, kl.12.00, Allerum (Andreasgården)
21/3, Barn i världen-showen, kl.10.30, Genarp (Häckeberga fsk)
21/3, Barn i världen-showen, kl. 9.30, Genarp (Häckeberga fsk)
*24/3, Kompisshowen, kl.11.00, Malmö (Scen3 MAF) Teaterns dag
*25/3, Kompisshowen, kl.12.30, Malmö (St Andreaskyrkan)
*31/3, Småttingarnas show, kl.11.00, Viken (Biblioteket)
1/4, Småttingarnas show, kl.12.00, Höllviken (Kyrkans hus)
*19/4, Lilla Spökshowen, kl. 9.30, Malmö (Lindängens bibl)
*21/4, Vattenshowen, kl.12.00, Lerberget (Biblioteket)
*24/4, Småttingarnas show, kl.10.00, Dalby (Tingshuset)
8/5, Vattenshowen, kl.10.30, Rydebäck (Vindögatans fsk)
8/5, Vattenshowen, kl. 9.30, Rydebäck (Vindögatans fsk)
12/5, Vattenshowen, kl.13.00, Österlen (Möllegården)
17/5, Barn i världen-showen, kl.11.00, Färlöv (Färlövs kyrka)
22/5, Vattenshowen, kl.10.00, Mörarp (Idrottshallen)
28/5, Småttingarnas show, kl.10.00, Påarp (Påarps fsk)
30/5, Vattenshowen, kl. 9.30, Trelleborg (Modeshögs fsk)
11/6, Småttingarnas show, kl. 9.30, Malmö (Bellevue fsk)
12/6, Småttingarnas show, kl.17.00, Helsingborg (Åhusgatans fsk)
12/7, Vattenshowen, kl.14.00, Nöbbelöv (Församlingshemmet)
*17/7, Vattenshowen, kl.10.00, Malmö (Amfiteatern Lindängen)
*1/9, Kompisshowen, kl.13.00, Nöbbelöv (Bostället)
*2/9, Naturshowen, kl.11,12,13, Torup (Skogens dag)
8/9, Specialbeställd föreställning, kl.10.00, Malmö (Världens fest, Paulikyrkan)
*15/9, Barn i världen-showen, kl.15.00, Lomma (Församlingshemmet)
17/9, Vattenshowen, kl.10.00, Helsingborg (Flohems fsk)
*23/9, Vattenshowen, kl.14.30, Ystad (Ystad Teater)
*23/9, Vattenshowen, kl.13.00, Ystad (Ystad Teater)
25/9, Småttingarnas show, kl.10.00, Veberöd (Veberöds fritid)
*29/9, Vattenshowen, kl.14.30, Helsingborg (Stadsbiblioteket)
*29/9, Vattenshowen, kl.13.30, Helsingborg (Stadsbiblioteket)
30/9, Barn i världen-showen, kl.11.00, Bara (Värbygården)
*7/10, Vattenshowen, kl.15.00, Eslöv (Stadsbiblioteket)
15/10, Barn i världen-showen, kl. 9.30, Bromölla (Humlescenen)
15/10, Barn i världen-showen, kl.10.30, Bromölla (Humlescenen)
24/10, Småttingarnas show, kl.10.00, Skivarp (Kyrkan)
1/11, Lilla Spökshowen, kl.10.00, Borrby (Församlingshemmet)
*3/11, Lilla Spökshowen, kl.11.00, Svalöv (Torrlösa kyrka)
*7/11, Vattenshowen, kl. 9.30, Malmö (Rosengårdsbiblioteket)
11/11, Barn i världen-showen, kl.17.00, Väsby (Kyrkan)
13/11, Kompisshowen, kl.10.15, Lund (Tunaskolan)
13/11, Kompisshowen, kl.9.15, Lund (Tunaskolan)
*17/11, Lilla Spökshowen, kl.15.00, Jönköping (Taberg)
*17/11, Lilla Spökshowen, kl.12.00, Jönköping (Råslätt)
22/11, Vattenshowen, kl.10.00, Trelleborg (Öster järs fsk)
26/11, Småttingarnas show, kl.10.00, Malmö (Möllevångens fsk)
4/12, Vattenshowen, kl.10.30, Helsingborg (Ättekulla fsk)
4/12, Vattenshowen, kl.9.30, Helsingborg (Ättekulla fsk)
18/12, Småttingarnas show, kl.9.45, Helsingborg (Familjecentralen)
18/12, Småttingarnas show, kl.8.50, Helsingborg (Familjecentralen)
18/12, Småttingarnas show, kl.10.40, Helsingborg (Familjecentralen)
*24/12, Specialbeställd föreställning, kl.11.00, Malmö (Limhamns kyrka)